Силові мультистанції

Силові мультистанції

Силові мультистанції для зали

Багатостанційна тренажерна зала складається з каркасів, тросових систем у секціях, що використовуються під час занять. Високі регульовані шківи для таких вправ, як скручування преса. Станція для розгинання ніг з поворотним сидінням, що має відповідні опорні подушки для всіх вправ. Пара регульованих підлокітників для згинання рук на біцепс та інших подібних вправ. Універсальна система вправ для зміцнення м'язів кори, яка підходить для вашої програми вправ.

У Muraveinyk ми надаємо найкраще обладнання для фітнесу, щоб ви могли повністю поринути у спортзал. Наші тренажери допоможуть вам досягти бажаних результатів. Зателефонуйте нам зараз, щоб дізнатися більше про продукти світових виробників!


Домашні тренажерні зали з кількома станціями

Ви шукаєте повну систему тренажерного залу, яка дозволяє легко виконувати вправи на тренажері для тіла? Мультистанції — відмінне рішення для тих, хто хоче мінімізувати кількість тренажерів у своєму просторі.

Домашній тренажерний зал з кількома станціями є звичайним вибором для комерційного використання у житлових комплексах, готелях та офісних будівлях. Це також підходящий варіант для домашнього спортзалу, де необхідно звести шум до мінімуму.


Що поставляється з домашнім тренажерним залом із кількома станціями?

У Muraveinyk Sports ми пропонуємо кілька рішень для тренажерних залів. Нижче ви знайдете деякі з найпоширеніших одиниць фітнес-обладнання, які входять до комплекту тренажерного залу з кількома станціями.

У більшості варіантів ви отримаєте одинарний або, можливо, подвійний ваговий стек. Це робить регулювання ваги від вправи до вправи простим кроком, який займає лише кілька секунд.


Прес-станція для грудей

Як заміна жиму лежачи більшість мультитренажерних залів оснащені станцією для жиму від грудей. Деякі з них матимуть пронацію, супинацію та нейтральне положення хвата для іншого відчуття від вправи.

Рядна станція, лат.

Крім жиму від грудей, потягнувши за шпильку та відрегулювавши початкову точку, ви також можете виконувати пряму тягу для розвитку м'язів спини.


Станція канатного шківа

Фантастична особливість більшості багатофункціональних тренажерів, які ми пропонуємо, це система високого і низького шківа. Ви можете виконувати найрізноманітніші вправи, такі як тяга найширших, розгинання трицепса та згинання рук на біцепс.

Деякі з запропонованих нами мультистанцій також включають блок середньої висоти, що пропонує ще більше можливостей для вправ. Ця функція дає максимальні можливості силових тренувань на одному тренажері.

Станція Печ Дек

Ви, швидше за все, знайдете доповнення до жиму від грудей із нахилом грудних м'язів або грудним махом. Наявність двох тренажерів для грудних м'язів дозволить провести повноцінне тренування без необхідності творчо підходити до обладнання.

Станція для розробки ніг

Домашні тренажери з кількома станціями поставляються з пристроєм для розгинання сидячих ніг і пристосуванням для згинання ніг стоячи. Вони дозволяють тренувати нижню частину тіла за допомогою вагового стека та тросового блоку.

Станція для жиму ногами

Деяке з пропонованого нами обладнання з кількома станціями поставляється з або з можливістю придбання станції для жиму ногами. Це чудовий варіант для повноцінного тренування ніг у компактному домашньому тренажерному залі. Ми також можемо використовувати станцію для жиму ногами для тренування литкових м'язів, що перетворює багатофункціональний тренажерний зал на повноцінне тренування з голови до ніг.

Вибір правильного домашнього тренажерного залу з кількома станціями

Вам потрібна допомога у виборі домашнього тренажерного обладнання з декількома станціями, яке найкраще підійде для вашого приміщення та відповідає вашим очікуванням щодо тренувань? Наша команда сертифікованих професіоналів у галузі фітнесу готова допомогти вам прийняти рішення, яке вам сподобається і яке змінить вашу статуру.

Зв'яжіться з нами по телефону або електронній пошті, щоб поговорити з сертифікованим персональним тренером, який надасть вам детальну інформацію про кожен багатофункціональний тренажерний зал, який ми пропонуємо, та будь-яке інше тренажерне обладнання, яке може вас зацікавити.

Показати опис
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1-foto2
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1-foto3
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1-foto4
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1-foto5

55 999 ₴


Опис / Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1 Функціональний тренажер Inspire FT1 - це багатофу..

Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1B
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1B-foto2
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1B-foto3
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1B-foto4
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1B-foto5

72 500 ₴


Опис / Функціональний тренажер Inspire Fitness FT1B Функціональний тренажер Inspire FT1B - це багато..

Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto2
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto3
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto4
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto5
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto6
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto7
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto8
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto9
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2-foto10

116 000 ₴


Опис / Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2 Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2 – це ..

Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B-foto2
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B-foto3
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B-foto4
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B-foto5

116 000 ₴


Опис / Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2B – ц..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)