Пульсометри та датчики

Пульсометри та датчики

Бігуни зациклені на відстані, часі та темпі, але це досить грубі інструменти, коли справа доходить до розуміння того, що насправді відбувається з фізіологічного погляду під час тренування. Легко потрапити в пастку роздумів: бігати старанніше і довше - найкращий спосіб стати кращим і швидшим. Реальність така, що хороший щотижневий графік тренувань повинен включати пробіжки зі змішаною інтенсивністю. Ось де на допомогу приходить моніторинг серцевого ритму.


Надягніть трекер серцевого ритму, і ви зможете отримати корисну інформацію про свою продуктивність в реальному часі, що допоможе вам тренуватися з потрібними зусиллями для досягнення ваших цілей. Він може оцінити ваш рівень фізичної підготовки, вказати потенційну пікову продуктивність, допомогти з рекомендаціями по відновленню і навіть визначити вашу схильність до травм або вхідного захворювання.


На щастя, слідкувати за своїм пульсом ніколи не було так просто. Від нагрудних ременів до навушників є величезна кількість пристроїв, що носяться, за допомогою яких можна стежити за своїм тикером. Але що краще?


Якщо вам потрібна точність, спеціальний нагрудний ремінь для ЕКГ, такий як Polar H10, як і раніше, є золотим стандартом. Оптичні датчики серцевого ритму в спеціальному годиннику для бігу не мають таку ж точність, але вони зручні, і все більше моделей тепер мають їх у стандартній комплектації, тому немає додаткових витрат.


Оскільки ви, як правило, носите годинник 24 години на добу, 7 днів на тиждень, вони також відкривають світ нових ідей, крім бігу, з використанням безперервного відстеження серцевого ритму як вікно для таких речей, як відновлення, стрес та сон.


Також поширені монітори для передпліччя та біцепса, а датчики серцевого ритму також знаходять своє застосування у навушниках. Який би стиль ви не вибрали, копаючись у своєму BPM, ви зможете стати найкращим бігуном.

Телеметричний пояс BS-5.3kHz

987 ₴


Технические характеристики: · Частота: 5,3 Гц · Место применения: грудь · Источник питания: батарея ..

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Новинки в категорії Пульсометри та датчики: Телеметричний пояс BS-5.3kHz
Найдешевші товари в категорії Пульсометри та датчики: Телеметричний пояс BS-5.3kHz
Найпопулярніші товари в категорії Пульсометри та датчики: Телеметричний пояс BS-5.3kHz