Полотна для бігових доріжок

Полотна для бігових доріжок

Кращий посібник з купівлі полотна для бігової доріжки

Якщо у вас є бігова доріжка, одним з перших компонентів, що зношуються, є полотно бігової доріжки, особливо якщо ви використовуєте бігову доріжку щодня.

Продовжувати використовувати зношене бігове полотно може бути небезпечно, тому що його ручка може бути тоншою, що призведе до ковзання та травми. Іноді полотно бігової доріжки також може сильно забруднитись, і в цьому випадку вам потрібно його замінити.

Краще згодом замінити стрічку бігової доріжки, ніж купувати нову. Це заощадить вам час та гроші. Замінити полотно бігової доріжки відносно легко, але переконайтеся, що у вас є досвід використання інструментів та роботи над проектами.

Якщо ви думаєте, що вам потрібно замінити бігове полотно або не зовсім впевнені, ви потрапили в потрібне місце. Ця стаття навчить вас усьому, що вам потрібно знати про ремені для бігової доріжки та про те, як купити новий.


Що таке полотно бігової доріжки?

Стрічка бігової доріжки - це компонент бігової доріжки, яким ви ходите або бігаєте. Він рухається, залишаючись на одному місці, та визначає швидкість, з якою ви повинні йти або бігати, залежно від налаштувань бігової доріжки.


Навіщо треба міняти полотно бігової доріжки?

Стрічка бігової доріжки зазвичай зношується через кілька місяців або років, залежно від того, як часто ви використовуєте бігову доріжку. Швидке зношування деяких стрічок бігової доріжки є нормальним явищем, тому переконайтеся, що ви вибрали бігову доріжку, оснащену довговічним полотном.


Ознаки зношування полотна бігової доріжки

Якщо ви не впевнені, чи потрібно замінити бігове полотно, ви можете виконати швидку перевірку, щоб з'ясувати це. Просто проведіть рукою по верхній та нижній стороні ременя, щоб перевірити наявність слідів зносу. Деякі ознаки зношування очевидні, наприклад знебарвлення. Якщо поверхня бігового полотна є надзвичайно гладкою з обох боків, це означає, що ручка зношена. Вам обов'язково потрібно буде замінити його для вашої безпеки.


Поради щодо догляду за поясом бігової доріжки

Якщо ви хочете зберегти бігове полотно в чистоті, слідкуйте за тим, щоб воно залишалося чистим, і використовуйте тільки відповідні кросівки. Зношення бігового полотна цілком нормально і неминуче з часом, але ви можете уповільнити його зношування, якщо правильно використовуєте бігову доріжку. Бігову доріжку зазвичай замінюють кожні три місяці, особливо якщо багато людей використовують її щодня.

Крім того, вам слід уникати тривалого використання бігової доріжки. Це може спричинити тертя та нагрівання, що збільшить швидкість зносу ременя. Щоб ремінь не перегрівався через мотор, можна використовувати спеціальне мастило.


Заміна ременя бігової доріжки

Заміна полотна бігової доріжки здійснюється по-різному, залежно від марки та типу бігової доріжки. Однак ідея полягає в тому, щоб спочатку відключити його, зняти опору для ніг з нижньої частини, послабити натяг та вийняти старий ремінь із монтажного кронштейна. Тепер ви можете замінити старий ремінь на новий та відрегулювати натяг до нормального.

Якщо у вас немає досвіду використання інструментів, завжди краще найняти професіонала, щоб убезпечити себе та переконатися, що ви не зламаєте бігову доріжку.

На що слід звернути увагу перед покупкою нового ременя для бігової доріжки


Сумісність

Паски для бігової доріжки не універсальні. Вам необхідно переконатися, що змінний ремінь сумісний із поточною маркою, яку ви використовуєте.

Розмір

Розміри бігових доріжок різні. Деякі варіанти починаються з 48 дюймів завдовжки і 18 дюймів завширшки на стандартних бігових доріжках. Якщо ви вище зростання, розмір для бігу становить близько 52 дюймів або більше. Перед тим, як шукати заміну, обов'язково прочитайте посібник користувача бігової доріжки.

Довговічність

Ремені бігової доріжки можуть бути першим компонентом, який зношується, тому вам потрібно переконатися, що ви купуєте найбільш міцний варіант, якщо ви не хочете часто міняти ремінь.

Діапазони цін на пояс для бігової доріжки

Ціни на стрічку для бігової доріжки становлять від 100 до 400 доларів, залежно від розміру та марки. Майте на увазі, що ці ціни включають фактичну заміну. Якщо ви хочете замінити ремінь самостійно, ви можете придбати їх за нижчою ціною. Більшість ременів коштує менше 100 доларів, якщо ви встановлюєте їх самі.

Як ми вибираємо найкращі ремені для бігової доріжки

Марка

Ми вибираємо найкращі стрічки для бігових доріжок на основі найкращих брендів на ринку. Ми також пробуємо нові бренди, щоб дізнатися, як вони працюють, і більшість варіантів є досить хорошими.

Показати опис

У даній категорії немає товарів.