Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2

  • Наявність:  Є в наявності
  • Артикул:  FT20

Ціна: 116 000 ₴
 Знайшли дешевше
   


Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2
Доставка
Ми відправляємо замовлення протягом 24 годин з моменту підтвердження.
Передача замовлень перевізнику здійснюється щодня до 13:00. 
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2
Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2
Характеристики
  • колірсірий
  • Технические характеристики
Опис

Опис / Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2

Функціональний тренажер Inspire Fitness FT2 – це унікальний силовий комплекс, використовуючи його в своїх тренуваннях, можна ефективно нарощувати м'язову масу, розвивати функціональні якості, такі як швидкість, сила, координація.

Це професійне тренажер для домашніх тренувань дозволить замінити ряд спортивного обладнання – ви економите корисний простір, при цьому, не втрачаючи у функціональності.

Так, Inspire FT2 має 8 незалежних тягових блоків, за допомогою яких можна прокачати м'язи передпліч, плечей, біцепси, трицепси, м'язи грудей, спини, м'язи ніг – призводять, що відводять м'язи стегна, біцепс і трицепс. З Inspire FT2 ви зможете виконувати всі основні вправи силового комплексу, тим самим удосконалюючи рельєф тіла і свою фігуру.

Також комплекс обладнаний і поперечиною для підтягувань, держаком для відпрацювання ударної техніки, можна використовувати різні грифи і виконувати вправи на тягу і підняття штанги, а також присід зі штангою, станову тягу.

Використання лави ще більш розширює діапазон можливих вправ, дозволяючи виконувати жим, тягу лежачи, сидячи, в нахилі. Додаткова установка для опрацювання ніг, дозволяє виконувати розгинання, згинання лежачи. Трансформуються конструкція лави, приставка для рук і ніг дозволяє працювати з нею як з біцепс, трицепс машиною, важеля тягою і так далі.

В цілому, маючи вдома Inspire FT2, ви отримуєте можливість займатися, як в добре обладнаному спортивному залі професійного рівня. Тренажер замінює більш ніж 20 тренажерів і спортивних снарядів, дозволяючи проводити комплексну тренування всього лише на одному комплексі.

Не тільки функціональні переваги Inspire FT2 варті уваги. Конструкція і матеріали також максимально продумані і сучасні. Для виготовлення комплексу використовувалися сталеві труби прямокутного і круглого перерізу. За рахунок цього рама відрізняється високими характеристиками міцності і стійкості. Шківи нейлонові. Підшипники професійні, за рахунок цього всі рухомі частини мають плавний хід.

Вагові стеки міцні, чавунні. Множник ваги має інноваційний принцип обтяження, що дозволяє подвоювати навантаження, а тому комплекс дозволить займатися і прогресувати навіть найдосвідченішому важкоатлету.

Поперечину для підтягувань можна відрегулювати по висоті, а тому установка комплексу можлива в приміщеннях з малою висотою стелі.

Комплектація Inspire FT2 передбачає використання великого числа руків'я, незнімний гриф. Також в розпорядженні користувача є плакат з рекомендаціями і набором вправ, що виконуються на тренажері.

колір сірий
Технические характеристики

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
Можете додавати скільки завгодно вкладок (табів), з будь-якою інформацією: текст, фото, відео і т.д.

Підписка на новини: